Meist

Autode remont ja värvimine aastat 2015

Külasta meid

Monumendi 2 (Pärnu mnt. 560a)
Laagri Maksimarketi taga

Avatud

Miks valida meid?

Asjatundlikud insenerid
Kogemusoskused
Soodne
Garantiiteenused
Usaldusväärne töö
Kõrge kvaliteet

Laagri Autoteenindus OÜ alustas tegevust 2015 aasta kevadel Saue vallas Laagris, Maksimarketi taga asuval territooriumil. Asume vaid 10 minuti autosõidu kaugusel Nõmme keskusest.

Teostame hooldust ja autoremonti sõiduautodelemaasturitele ning pakiautodele. Levinumad tööd meie töökojas on rehvivahetus koos rataste tasakaalustamisega, õli ja filtrite vahetuspiduritesildadesummutite jne. remont.

Samuti teostame autode kere- ja värvitöid, kasutades Euroopa juhtiva autovärvide tootja SpiesHecker materjale. Lisaks pakume ka autode poleerimist, vahatamist ning müügieelset ettevalmistust.

Vähem aeganõudvate tööde teostamise ajal on tänu vahetule lähedusele meie klientidel hea võimalus külastada Laagri Maksimarketit või Bauhofi samal ajal, kui meie hoolitseme Teie auto eest. Kui aga Teie auto jääb pikemaks ajaks meie hoolde seoses värvitööde või mõne muu aeganõudvama autoremonditööga, pakume oma klientidele soodsat asendusautot.

Meie jaoks tähendab kvaliteetne autoteenindus operatiivset tegutsemist, taskukohast hinda ning loomulikult eelkõige hoolikat korrektset tööd.

Su auto vajab remonti?

Helista – 55 45 926

Laagri Autoteenindus OÜ meeskond
Autoremont Laagris

Oleme avatud E-R 9.00-17.00

Monumendi 2 (Pärnu mnt. 560a) Laagri Maksimarketi taga
BRONEERI AEG JUBA TÄNA

Külasta meid

Asume Laagris Maksimarketi taga asuval territooriumil

Helista

Kiirete küsimuste või mure pärast helistage

Kirjuta

Vastame hiljemalt 24h jooksul.

Autoremont, õlivahetus, keretööd, autovärvimine, auto korraline hooldus, rehvitööd